Круглий стіл

National University of Food Technologies (NUFT), Kyiv

Шановні колеги – студенти, викладачі, зацікавлені партнери,
Запрошуємо вас у понеділок, 4 жовтня, о 13:20-14:40 та 14:50-16:10 відвідати гостьові лекції для здобувачів магістерського ступеня за ОПП Екологія та охорона навколишнього середовища та ОПП Екологічний контроль та аудит в рамках дисципліни Методичне та Статистичне Забезпечення Наукових Досліджень, що відбудуться в онлайн режимі (посилання внизу) на теми:
1. КУЛЬТУРА КЛІТИН ЯК ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ПРАКТИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ;
2. НОВІ НАНОМАТЕРІАЛИ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ У БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНІ;
Доповідач: Сергій Кириленко / Sergiy Kyrylenko, к.б.н., провідний науковий співробітник Центру біомедичних досліджень Медичного інституту Сумського державного університету. Д-р Кириленко має багаторічний досвід роботи в Європейських університетах (Університет Куопіо, Фінляндія, Університет Масарика, Чеська Республіка) та Університету Сан-Паулу, Бразилія. Профайл д-ра Кириленка у Scopus: 38 статей, 1187 цитувань, h-індекс – 18.
Лекції відбудуться за підтримки проектів програми Еразмус+ JM ECO, EUforEA та MedEUk, що реалізуються у Національному університеті харчових технологій, Сумському державному університеті та Асоціацією Платформа Європейських Студій.

Матеріали презентацій

Круглий стіл: National University of Food Technologies (NUFT), Kyiv